Spoerer Spezialfahrzeuge
Германија, Долна Саксонија, D-37444 , St. Andreasberg, Am Samson 3
македонски
Почетна Комунални возила Мултилифт контејнери Мултилифт контејнер Abrollplattform Rietberg Tankstelle

Мултилифт контејнер Abrollplattform Rietberg Tankstelle

PDF
Сподели
Цена:
на барање
Контактирајте не
Повикајте
Тип мултилифт контејнер
Година на производство 1995
Локација Германија St. Andreasberg
Датум на објавување вчера
Machineryline ID JU32334
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Мултилифт контејнер Abrollplattform Rietberg Tankstelle

Германски
Abrollcontainer
Rietberg Tankstelle
Kraftstoffcontainer
1000 l Benzin, 2000 l Diesel
guter Zustand!
Како да стапите во контакт со нас
Spoerer Spezialfahrzeuge
Spoerer Spezialfahrzeuge
country flag Германија
+49 5582... Прикажи +49 5582 8406
+49 170 98... Прикажи +49 170 9803699
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Контакти
Andreas Spoerer
Andreas Spoerer
Јазици: германски
+49 5582... Прикажи +49 5582 8406
+49 170 98... Прикажи +49 170 9803699
Како да не најдете
Адреса
Германија, Долна Саксонија, D-37444 , St. Andreasberg, Am Samson 3
Локално време на дилерот: 17:28 (CET)